The House
АГЕНТСТВО ЕЛІТНОЇ НЕРУХОМОСТІ

Наші послуги

Нові пропозиції

Ексклюзивні пропозиції

Відгуки

Елітна нерухомість України залишається одним з найпривабливіших в плані інвестування бізнесів. Купуючи квартиру, ви забезпечуєте своє майбутнє і майбутнє ваших дітей. Нерухомість в центрі Києва та інших міст відповідає всім вимогам якості та комфорту, починаючи від престижного місця розташування, надійного забудовника і передових технологій будівництва і закінчуючи професійним керуванням і безпекою для мешканців. Пропозицій на ринку елітної нерухомості України багато і досить складно сьогодні зорієнтуватися і зробити вибір з огляду на інвестиційну привабливість об’єкта. У цьому вам допоможе Агентство Елітної Нерухомості «The House».

Компанія «The House» спеціалізується на наданні повного спектра послуг в сегментах житлової та комерційної нерухомості преміум-класу, надає послуги консалтингу, аналітики і оцінювання об’єктів, юридичного супроводу угод при повній конфіденційності. Експерти компанії володіють багаторічним досвідом в області купівлі-продажу нерухомості в Києві і Україні, постійно вивчають ринок і оновлюють бази даних з найактуальнішими пропозиціями та цінами. Компанія впроваджує інноваційні методи роботи з нерухомістю, оптимізуючи процес пошуку і оформлення оренди, продажу або покупки об’єктів.

Послуги та об’єкти нерухомості Києва та України від The ​​House:

  • Оренда / продаж / купівля
  • Будинки, котеджі
  • квартири, апартаменти, пентхауси
  • Комерційна нерухомість
  • Таунхауси
  • Елітна нерухомість
  • Ділянки землі

Агентство Нерухомості в Україні «The House» пропонує актуальну нині послугу – індивідуальні рішення для проблемних об’єктів. Це можуть бути квартири, офіси, склади, земельні ділянки. З якою проблемою ви б не зіткнулися, у нас є для неї правове і вигідне для вас рішення!

Гарантуємо, що наші експерти нерухомості «The House» вирішать всі питання по операціях з елітною нерухомістю України на найвищому рівні!